Hakkımızda

OnurTar Ziraat Aletleri firması Aydın ilinin Söke ilçesinde 2021 Nisan Ayında kurucu Onur Özer Tarafından faaliyete geçirilmiş yeni bir işletmedir. Firma yetkilisi Onur ÖZER daha önce ziraat aletleri firmasında Ziraat Mühendisi olarak imalat ve satış alanlarında yaklaşık 10 yıl kadar bir zaman çalışmıştır.

Ürün bandında Pülverizatörler(ilaç makinesi) , Sap ve Dal parçalama makinaları, toprak işleme aletleri(kültivatörler vs.) yanı sıra Otomatik dümenleme ve Dronla ilaçlama gibi teknolojik kolaylık sağlayan ekipmanlardayer almaktadır.
OnurTAR Ziraat Aletleri teknolojiyi yakından takip eden yerli üretime katkı sağlayan firmalarla birlikte çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaya hedeflemiş bir firmadır. Satış sonrası hizmetine duyulan hassasiyetin firma güvenilirliğine de güçlü bir imaj katarak yurtiçi ve yurt dışında Pazar oluşturmada rant sağlamaktadır.
Bu gelişimi göz önünde bulundurarak müşterilerimize olan saygınlığımızı, özverimizi ve ciddiyetimizi koruyarak tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile her zaman olduğu gibi tarım makineleri sektörünün öncüsü olmaya devam edeceğiz.